La Grace (konečně) v Chorvatsku!

Možná jste už zaregistrovali, ze česká školní a historická loď La Grace se letos plaví v Chorvatsku. Je to jedna z posledních zemí v Evropě, kde ještě nebyla a zároveň je to také velká příležitost ji vidět v destinaci, kde se plaví nejvíce českých jachtařů. Jachtařská sezóna na Jadranu je v plném proudu a La Grace je (konečně) u toho. A musím napsat, že to Půvabné mezi jadranskými ostrovy opravdu sluší a navíc je vážně fajn, že je v dosahu i normální automobilové dopravy, což vzhledem k rádiusu La Grace v nebylo v minulosti zrovna běžné.

Takže: Pokud se nacházíte někde ve střední Dalmácii, konkrétně v oblasti Murteru, stavte se v Pirovacu – La Grace tam kotví. A klidně zaskočtě na palubu. Odvolejte se na Krásu jachtingu a posádka vás přijme se otevřenou náručí! 🙂 To jako fakt, netřeba se pirátů bát, jsou krotcí. 🙂

A každému, kdo pošle aktuální fotku s kapitánem La Grace na palubě, tom ji zveřejníme zde na Kráse jachtingu! 🙂

Jo a Pepa, kapitán La Grace, vzkazuje, že stále můžete využít i poslední volná místa na její palubě. Více informací najdete na www.LaGrace.cz nebo pište přímo pravé ruce kapitána Romaně, na Romca@LaGrace.cz.

A nebo – podívejte se na termíny do REZERVAČNÍHO SYSTÉMU LA GRACE.

La Grace aktuálně v Pirovacu

Foto: Vitaly Pronin