Léčebné filmové tipy na konec sezony (s návodem na použití)

Foto: instagram.com/midwaymovie/

Máte loď na suchu, míle v jachtařské knížce spočítané, vytříděné fotky a za sezónou tlustou tečku? Máte, nemáte, nevadí. Každý se zařídí jak potřebuje. My pro vás máme pár tipů na nové filmy s námořnickou tématikou i s návodem k použití pro různé situace a rozpoložení, které by vás s koncem sezony mohlo potkat.

Rozpoložení 1: Nemám rád chartrovky:

Roky si půjčujete sterilní Elánky, Bavárky, Jeanneaunky … a je to furt to samé. Bílý plast, trochu fake teaku, stále více čudlíků… funguje to, ale je to bezduché. Chtělo by to vlastní loď, klidně starší, větší, s dřevořezbou nahatý holky. Gary Oldman, mistr psychopatů a záporných postav v tomto filmu prožije jeden ze dvou nejkrásnějších dnů majitele lodě – den, kdy si koupý starý keč Mary.To zda se dožije ještě i druhého nejkrásnějšího dne – toho, když ji prodává uvidíte ve filmu.

Rozpoložení 2: Zase to nevyšlo:

Každý rok zorganizujete posádku na regatu. Nalijete do toho půl prasátka a nakonec je to zase velká bída neboť ten pit …, tedy kolega Karel, neumí se spinnakrem udržet kurs ani pět minut. Tak pro vás máme doporučení. Bude to trochu bezduché, ale je to od experta na ničení světa Roland Emmericha, budete na vítězné straně, na té, kde se nakonec všichni ustrašený chlapci změní v hrdiny, udělají vše správně a “naši” vyhrají. Prosím, Bitva u Midway – verze 2019. 

PS: Možná manželce prodat jako cestopisný film o krásách Pacifiku, ale taky můžete zavolat Karla a ušetřit za jeden lístek.

Rozpoložení 3: Už bych zase vyplul na moře:

Chybí vám moře? Potřebujete hodiny čumendy do vĺn. Tož tu máme pro všechny fetišisty, mystiky a voyery moře film nového žánru – vodní porno (film Aquarela). Doporučujeme dvojnásobně fanouškům metalu. Soundtrack spáchal člen Apocalypticy, Eicca Toppinen.

Rozpoložení 4: Posádky na zabití:

Roky vozíte kamarády a rodinu, aby se rozložily náklady a mohli jste si zaplachtit? Případně dokonce živíte svou lásku k jachtingu příležitostným kapitánováním za nějaké to přilepšení k platu? No a posádky jsou z roku na rok horší? Procento magorů, nesnesitelných ženských, dětí magorů a nesnesitelných ženských roste…? Tak to bude pravděpodobně jen tím, že vy stárnete a už jste také protivný. Sorry jako.

Každopádně pro případnou katarzi doporučujeme dvouhodinový léčebný pobyt na majáku s bývalým upírem a budoucí Batmanem Robertem Pattinsonem a legendárním veteránem vietnamského válečného filmu a démonem jakéhokoliv filmu Williamem Dafoem. Varování: Je to černobílé, takže to asi bude umění.

 

No a kdyby jste žánru majákové filmů přišli na chuť, tak tento rok požehnal ještě jeden.

Hezký podzim!