PŘEDNÁŠKA: František Novotný – Navigace a vedení lodě

KURZ NAVIGACE A VEDENÍ LODĚ

Protože se začátek jachtařské sezóny se blíží a před prvním vyplutím bude možná vhodné osvěžit znalosti, případně získat nové, připravil FRANTIŠEK NOVOTNÝ v návaznosti na jeho knihu ZA KORMIDLEM NEJEN NA JADRANU sérii přednášek. První z nich se bude konat dne 29.2.2012 a jejím tématem bude navigace, vedení lodě, práci s mapami, s GPS a další. Součástí přednášky bude i možnost získat knihu s podpisem Františka Novotného „Za kormidlem nejen na Jadranu“ za výhodnou cenu (případně další literaturu).

Detail přednášky:

Přednáška je určená všem jachtařům a skiperům vyplouvajících na moře, stejně jako začátečníkům a adeptům jachtařského řemesla.
Kde a kdy přednáška koná: 29.2.2012 od 17:30 do 20:00 ve školícím sále InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10 InGarden
Přednášející: František Novotný, kapitán s více jak třicetiletou praxí, držitel licence A – Yachtmaster Ocean, zkušební komisař Ministerstva dopravy ČR, spisovatel a publicista.

Přihlášky: Na přednášku se můžete přihlásit na adrese: jaroslav@ifp-publishing.cz .
Obsah přednášky: Navigace v pobřežních vodách, vedení lodě, používání map, opravy map, navigace s GPS, plán plavby, vedení lodního deníku.

Cena: 400 Kč. (splatné nejlépe na místě; pokud byste chtěli platit přes účet, kontaktujte mě). Minimální počet účastníků je 10.