S kapitánem La Grace na zimní Jadran – JEŠTĚ VOLNÁ MÍSTA

Netrvalo to tak dlouho a je tu druhý ročník akce, která započala minulý rok. Jistě se na ní pamatujete, protože reportáž z ní, S plachetnicí zimním Jadranem, patří na Kráse jachtingu k nejčtenějším a dokonce vyšla i jako rodokaps. Byl to skutečně nevšední zážitek a posádka na něj dodnes vzpomíná. Letos se situace opakuje – La Grace je bezpečně vyvázaná v Portoferaiu a její kapitán, Pepa Dvorský má dovolenou. A kde si užít dovolenou jinde, než na moři v Chorvatsku, že  :-).

Takže:

Druhý ročník Kurzu zimního jachtingu s Pepou Dvorským se koná 22.2. – 1.3. 2014. Start je tentokrát v Biogradu na moru, (bude to asi přeci jen trochu teplejší plavba než ta loňská) a cílem je Dubrovník, nebo Černá hora. Potvrzení naplutých mílí pro průkaz MD je možné.

Pokud máte někdo zájem, neváhejte, vzhledem k tomu, že kluci doktorští z loňska dělají zrovna státnice, je ještě volno. Loď bude kolem 50 stop dlouhá a tam je spousta místa. Když vás bude více, vezmeme více lodí a celou akci nazveme Zimní Regata Krásy jachtingu. Náklady se jako obvykle rozpočítají mezi účastníky. Více detailů když tak na mail.

Zájemci, pište mi na mail: jaroslav@ifp-publishing.cz

Moři zdar!