Tisková zpráva: Plachetnice typu Maxus Evo 24 znovu zvítězila jako jachta roku

Plachetnice Maxus evo 24 zvítězila v soutěži Leatherman Yacht of the Year 2017 v kategorii malá jachta do 7,5 metru délky.

Premiéra jachty se konala na podzimním veletrhu Boatshow 2015 v Lodži, kdy nová řada Maxus evo 24 získala hlavní cenu – Zlatou medaili a titul Šampion Yachting 2016. Loď zopakovala svůj úspěch na dalším veletrhu Vítr a voda 2016, kde získala cenu Zlatý hřebík.

Maxus evo 24 podstoupil dva testy prováděné týmem prestižních jachtařů časopisu Žagle. Testy byly prováděny v různých povětrnostních podmínkách, což umožnilo důkladné prověření kvality lodi v mnoha ohledech. Výsledkem testu je, že vítězný Maxus má praktický a komfortní interiér, vhodný pro vodní turistiku. má také velmi moderní tvar trupu, který vykazuje vysokou stabilitu a výborné nautické vlastnosti a dobrý výkon při plavbě. Dynamická nástavba klínového tvaru a podlouhlá tónovaná okna vytváří elegantní moderní styl lodi.

Všechno vybavení na palubě je konstruktérem navrženo tak, aby ovládání lodi bylo snadné a bezpečné pro posádku. Technologické zpracování všech materiálů v této loděnici je již tradičně na nejvyšší úrovni.
http://www.maxus-yacht.estranky.cz/