Zimní jachting s kapitánem La Grace právě začíná


Uteklo to jako voda, druhý ročník zimního jachtingu s Pepou Dvorským je tady. Vyplouváme tuto sobotu 22.2. z Biogradu na Moru s cílem pokořit italskou Anconu na druhé straně jaderského moře. Záložní cíle jsou Palagruža a Dubrovník.  Od Černé hory jsme upustili. Tak uvidíme, kam nás zimní větry jadranské nakonec zavanou… Abych dostál své funkce korespondenta, budu zveřejňovat krátké zprávy o naší plavbě (snad i s obrázky) přes Twitter. Na Kráse jachtingu pak tyto zprávy uvidíte v levém sloupci zde na home page, a to i když na Twitteru nemáte účet. Tak nám přejte dobrý vítr a přízeň Neptuna! (Po loňských zkušenostech jedeme nabalení jako pumpy. 🙂 )

1 COMMENT

  1. Preji pekny den,se zajmen jsem si precetl Vase clanky tykajici se zimnich palveb jadranem :-)Mam jednu malou prosbu,mohli bychom se prosim prilezitostne spojit?Okolnostmi a casem jsme donuceni preplavit nasi plachetnici (30*) z Betiny na Murteru do mariny Izola v terminu 13-15.2.2015,budeme ji v cz *trosku* opravovat(vymena motoru,elektrika,takelaz a tak dale :-)Mam svou firmu na prepravu nadmernych nakladu,a opravdu se mi nechce davat za 400km po chorvatsku stejnou castku v poplatcich za povoleni a doprovody jako za celou cestu ze slovinska do Brna..
    Chtel bych se jen preptat na par konkretnich veci ohledne pocasi,mariny v Izole apod.,Bezne jezdime prvni tyden v breznu a v listopadu,ale ta pulka unora bude podle mne prece jen trosku jina,nemluve o tom,ze poskladat posadku ktere se chce dobrovolne mrznout taky neni v unoru jednoduche :-)Lod ma neco za sebou,i preplavbu atlantiku,presto bych rad od Vas rad *nasosal* nejake informace,pokud se o ne budete ochotni podelit 🙂 Dopredu dekuji za kontakt,muj email radek@holbikconsulting.cz..Pekny den
    Radek

Comments are closed.