Životní zážitek – Grónsko s Danny Drahošem

Foto: gowestsailing.com

Danny Drahoš, zkušený Instruktor RYA a principál RYA training společnosti GoWest organizuje plavbu za krásami Grónska s následnou přeplavbou do Velké Británie a ještě má volná místa! Jeho pozvánka je níže. 

Vážení přátelé, jedinečná příležitost pro extrémní plavbu v jedinečné destinaci. 05/09 Kulusuk v Grónsku, 7 dní k prozkoumání této krásné a dechberoucí destinace. Poté přibližně 10 až 12 dnů přeplavby oceánem do Velké Británie s cílem v Obanu.

Tento výlet lze také použít jako kvalifikační plavbu na Yachtmaster Ocean. Sextant je na palubě a kapitán má rozsáhlé znalosti. Zajistíme lety z Islandu do Grónska. Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete podrobnosti o podobných cestách. V případě zájmu neváhejte a spojte se.

Pozor: Nabízíme ještě plavbu přes Biskajský záliv na trase Irsko (Dublin) – Španělsko (Bayona) s možností výcviku astronavigace nebo jako kvalifikační plavba pro Yachtmaster Ocean. (Start Dublin 10.10. – konec Bayona 17.10. 7 dní 695,00 GBP)

Foto: gowestsailing.com

Dodejme, že se popluje na 70 stopém expedičním speciálu Global Surveyor. Velká, pohodlná, vytápěná plachetnice s kutrovým oplachtěním, postavená z oceli se 7 vodotěsnými sekcemi do nejtěžších podmínek. Dokončena byla pro 12 osob, ale na expedičních plavbách se 5 kabin obsazuje 8 pasažéry a 2 členy posádky. Více o lodi zde.