52. setkání jachtařů v Libštátě!

Již 52. výroční setkání jachtařů a příznivců plachtění v Libštátě se zatím plánuje! Jarda Bernt jako hlavní organizátor je optimistický a věří, že nám tento rok situace dovolí se sejít osobně v Libštátu. Minulý rok kvůli koronavirové situaci se nakonec setkání převedlo do online prostředí. 

Každý, kdo aspoň jednou v Libštátu na setkání byl, uzná, že to má velmi silnou atmosféru. Kromě toho, že si můžete dát jídlo a pití v občerstvení hned vedle hlavního sálu, můžete zajít i do baru „Peklo“, přímo pod pódiem, kde jsou vskutku pekelně lákavé ceny pití. O námořním bálu na večer ani nemluvím. A hlavně potkáte všechny naše jachtařské celebrity a máte možnost si s nimi popovídat. Přespat se dá na lehátkách v místním obecním úřadu, naposledy jsme spali v oddací síni.


Jarda Bernt vás tedy tímto oficiálně zve na 52. setkání:

„Ahoj všem příznivcům jachtingu. Již po padesáté druhé, navzdory nepříznivé situaci, připravujeme pro vyznavače námořního jachtingu na 12.února 2022 již 52. Setkání. Devítihodinovou přehlídku toho nejzajímavějšího co se událo v našem sportu v uplynulém roce zahájíme v 10 hodin. Nabízíme opět jedinečný program a příležitost osobního setkání s osobnostmi námořního jachtingu. Neváhejte. Reservujte si čas a přijeďte.“

Za pořadatele
Jarda Bernt

Co připravujeme?

Host setkání: Joanna Pajkowska: dvakrát solo kolem světa

Další:

Jirka Denk – Středoamerické republiky + Panamský záliv
Mirek Račan-  Cortesovo moře
Petr Kos – Moje velrybářská loď Anna
Josef – Ztroskotání a záchrana v Atlantiku
Petr Ondráček – EPIRB funkce a pravidla, křest knížky Bagatella mezi ledy
Zdeněk Sunderhauf – Regatový jachting 2021