AKTUÁLNÍ ZPRÁVA O STAVU ÚČTU PRO ZÁCHRANU LODĚ LA GRACE!

Vážení příznivci La Grace, členové klubu a všichni, kteří sledujete osud lodi La Grace, nyní tak těžce zkoušené po najetí na mělčinu u města Marbella na španělském pobřeží.

S hrdostí chceme oznámit, že díky vám všem, vám, kterým není osud lodi LaGrace lhostejný, se na účtu klubu LaGrace za účelem záchrany lodi sešlo za první týden

1 080 419,75 Kč.

Slovy je těžké vyjádřit, co cítíme. Směs radost, dojetí, vděčnosti a dalšího odhodlání bojovat, aby La Grace mohla znovu vyplout.

Děkujeme všem za projevy přízně a podporu, ať už byla vyjádřená finančně nebo jen milými slovy v komentářích na Facebooku nebo internetu. Jako klub La Grace slibujeme, že uděláme všechno proto, aby naděje nikdy nezemřela.

Ačkoliv se vybraná suma zdá opravdu veliká, a jsme za ní velmi vděční, záchranná operace je finančně o mnoho náročnější. Proto je postoj pojišťovny klíčový. Její jednání je vstřícné, ale k dnešnímu datu nezveřejnila žádné zásadní stanovisko. Ale ani v tom nejlepším případě pojišťovna neuhradí škodu celou a proto jsou vybrané finanční dary tak důležité. Jejich použití pak bude záviset především na rozsahu škod a na konečném postoji pojišťovny.

Zatím se musíme obrnit trpělivostí a přát si, aby La Grace překonala všechna úskalí a nástrahy, které jí osud nastražil ať už v podobě mělčiny nebo v podobě bouřlivého počasí, které u Marbelly panuje.

Dan Rosecký, předseda klubu La Grace

Lucie Forštová, tisková mluvčí klubu La Grace

 

1 COMMENT

  1. Držíme palečky a s malým příspěvkem který jsme poslali věříme , že zase vyplujete. Já se osobně moc bojím vody, ale celou dobu výstavby jsme vás vás sledovali a fandili jsme vám. Je krásné splnit si klukovské sny .Určitě vyplujete.!!!!!!!! Dobrých lidí je určitě dost.

Comments are closed.