COVID končí (doufejme), sezóna začíná a my se těšíme na vaše příběhy!

Drazí čtenáři Krásy jachtingu, doufáme, že se máte dobře a že máte před sebou krásné léto s rodinou, kamarády, na moři či na rybníku, ale každopádně na lodi. Chceme vám znovu poděkovat za přízeň. Návštěvnost Krásy jachtingu krásně roste a my jsme stále dojatí vaším zájmem a hlavně podporou, kterou jste nám v posledních měsících věnovali.

Stále platí, že Krása jachtingu je hlavně o vás a pro vás. Proto vás znovu prosíme, pište! Chceme zveřejňovat vaše příběhy. Příběhy o moři, o lodích a hlavně o lidech a o životě kolem jachtingu. Nečekáme žádné eposy. Sami si neděláme žádné iluze o našem vlastním spisovatelském mistrovství. Těšíme se na jakékoliv drobné, či jakkoliv epické příběhy z vašich plaveb, zážitky z nových i starých destinací, zkušenosti s loděmi a výbavou, praktické rady jak zvládnout těžké chvíle na lodi …

Vaše příběhy, fotky, filmy, nápady, návrhy, zkušenosti, sny, zážitky posílejte na: jaroslav@ifp-publishing.cz

Krása jachtingu žije dlouhá léta jen z nadšení otce zakladatelem a jeho rodiny, takže honorářů zatím neplatíme, každopádně vám za spolupráci rádi nabídne jachtařské knížky z našeho nakladatelství:
1 článek = 25% sleva na na knížku dle vašeho výběru, 4 články = knížka zdarma