Jachtařská trička a polokošile! Že by fajný dárek?

Terka (Tereza Tetris Langhammerová), kterou znáte jako bývalou dlouholetou redaktorku Krásy jachtingu (to se ale ještě jmenovala Forštová 😉 ), nechává pro svoje letošní posádky vyrábět trička a polokošile. Zdá se, že se design povedl, a tak je nabízíme i tady, třeba se budou hodit jako dárek pro někoho nebo tak…

K předobjednání jsou polokošile a trička:  bílá / modrá, dámská / pánská a ve všech běžnách velikostech. Obrázky triček a polokošil na konci článku.

Sběr předobjednávek končí 15.11.!

Předobjednávka triček zde

Předobjednávka polokošil zde

Terka píše:

Šaty dělají člověka. Myslím, že každý jachtař má část skříně plnou nějakého jachtařského oblečení. Každý tam máme nepromokavé oblečení na palubu do horšího počasí, nějaká pruhovaná trička, dámy stejně jako já mají určitě spoustu šatů a sukní speciálně na palubu a dovolené na moři, nemluvě o různých posádkových tričkách „crew“ nebo „skipper“. Myslím, že část z vás se mnou bude určitě souhlasit, že tato část oblečení zůstává mimo jachtařskou sezónu většinou netknutá.

Nedávno jsem probírala skříň od toho množství oblečení, které jenom leží a nenosím ho skoro vůbec nebo jen velmi málo, a napadlo mě, že vlastně nemám moc oblečení s jachtařskou tématikou, které by šlo nosit takhle v běžném životě, do práce, do města nebo na párty. Není to škoda? Nechceme se pochlubit s tím, že milujeme plachty a moře a dokážeme ovládat plachetnici? Já určitě!

Protože se mě každý rok ptají posádky na nějaká společná trička, sedla jsem si a navrhla takováhle. Nechtěla jsem ale, aby to byla trička, která budou ležet ve skříni a vytáhnou se jednou ročně na dovolenou na moři. Navrhla jsem tričko a polokošili, které půjdou nosit celý rok nehledě na to, kam jdeme. Na plachetnici pod plachtami je krásný pohled, proto jsou v návrhu hned 3 za sebou, vlastně taková flotila, kreslené ručně. Na zádech je motto, které podle mých posádek nejlépe vystihuje pocit z plachtění: „You are the captain of your life.“

Moje posádky jsou z návrhu nadšené a já bych je ráda nabídla i vám, ostatním milovníkům moře, čerstvého větru a plachet. Protože všichni máme společnou jednu hlavní věc – držíme kormidlo a kurz našeho života pevně v rukou.

Předobjednávky jsou se slevou do 15.11., poté se všechny trička a polokošile dají do tisku a na začátku prosince je dostanete do rukou, s rezervou ještě před Vánoci.

Trička i polokošile jsou ze 100% bavlny s vysokou gramáží a pěkným střihem. Všechny podrobnosti se dozvíte na prodejní stránce.

Doufám, že vám trička a polokošile udělají takovou radost, jako mě.

Tereza „Tetris“ Langhammerová

Předobjednávka triček zde

Předobjednávka polokošil zde