Krása jachtingu chce i tvůj příběh!

Drazí čtenáři a čtenářky Krásy jachtingu. Stalo se vám, že jste vzpomínali na staré plavby a říkali si, kéž bych to byl/a sepsal/a … tolik vzpomínek se ztratilo v píscích času a pěně dní… Zajímavý zážitek, krásná zátoka, výborné kotviště, osvědčilo nebo neosvědčilo se vám nějaké vybavení, vyřešili jste pekelnou zapeklitost… A nebo jste našli bájného vstřícného Chorvata, co se usmíval, nechtěl půl výplaty za bójku? A nikdo už si to nepamatuje… My si myslíme, že je to škoda.

Stále platí, že Krása jachtingu je hlavně o vás a pro vás. Proto vás znovu prosíme, pište! Chceme zveřejňovat vaše příběhy. Příběhy o moři, o lodích a hlavně o lidech a o životě kolem jachtingu. Nečekáme žádné eposy. Sami si neděláme žádné iluze o našem vlastním spisovatelském mistrovství. Těšíme se na jakékoliv drobné, či jakkoliv epické příběhy z vašich plaveb, zážitky z nových i starých destinací, zkušenosti s loděmi a výbavou, praktické rady jak zvládnout těžké chvíle na lodi …

Vaše příběhy, fotky, filmy, nápady, návrhy, zkušenosti, sny, zážitky posílejte na: jaroslav@ifp-publishing.cz

Krása jachtingu žije dlouhá léta jen z nadšení otce zakladatelem a jeho rodiny, takže honorářů zatím neplatíme, každopádně vám za spolupráci rádi nabídne jachtařské knížky z našeho nakladatelství:

1 článek = 25% sleva na na knížku dle vašeho výběru, 4 články = knížka zdarma