Krása jachtingu hledá autory

Jachtaři a jachtařky, námořníci a námořnice, dobrodruhové a dobré družky, mistři a mistryně pera! Krása jachtingu hledá právě vás!

Od roku 2010 Krása jachtingu zveřejňuje naše, ale hlavně vaše příběhy. O to nám od začátku šlo a po 1000+ článcích se na tom nic nezměnilo. Chceme vyprávět příběhy, chceme, aby jste je mohli vyprávět vy. Vaše příběhy o moři, o lodích a hlavně o lidech a o životě. Protože když se naše kosti rozpadnou na prach, peníze sežere inflace a na náhrobky nezbudou pozůstalým peníze, zůstanou po nás jen ty příběhy.

Hledáme všechny, co se plavili, plaví nebo budou plavit. Na moři, rybníku a i ve vaně. Rádi poskytneme prostor pro váš blog, ale i jednotlivé články. Nemusí to být to být vždy jen plavba kolem světa, či příběh bláznivé expedice. Ale i drobné, praktické zkušenosti z jachtařských destinací či s nějakou technikou, zážitky z dovolené, prostě cokoliv, co dělá jachtaře jachtařem.

Apropo expedice a bláznivé projekty – dlooouho a rádi jsme pomáhali Martinu Dolečkovi kolem světa, nebo La Grace při pirátských výpravách. Řečeno trochu neskromně: o bláznech a dobrodružstvích něco víme. Pokud byste něco zasněně chystali, dejte nám vědět. Bude těžké nás překvapit, ale zkuste to!

Vaše příběhy, fotky, filmy, nápady, návrhy, zkušenosti, sny, zážitky posílejte na: jaroslav@ifp-publishing.cz

Krása jachtingu žije dlouhá léta jen z nadšení otce zakladatele a jeho rodiny takže honoráře zatím neplatíme, každopádně vám za spolupráci rádi nabídneme jachtařské knížky z našeho nakladatelství: 1 článek = 25% sleva na na knížku dle vašeho výběru, 4 články = knížka zdarma.