Krása jachtingu v novém

Tak vás tady, na nové Kráse jachtingu, vážení čtenáři a přátelé , vítám. Přechod na novou platformu se povedl a náš jachtařský magazín je nyní na své púvodní adrese krasajachtingu.cz. Staré stránky pořád fungují na adrese krasajachtingu.wordpress.com, ale už nebudou aktualizovány. Protože v současné chvíli máme na nové Kráse historii článků pouze do roku 2014 včetně, bude se stará Krása hodit někomu, kdo by třeba chtěl vyhledat starší články. Nicméně stále pracujeme na migraci starých článků, takže nakonec budou v novém kabátu všechny.

O trpělivost chci požádat všechny, kdo mají zapnuté upozornění na novinky mailem – sice jsme to otestovali v minimálním režimu, ale protože do živého spustíme tuto službu až teď, můžeme se všichni dočkat nejrůznějších překvapení.

S tím souvisí, že určitě máme na Kráse ještě nedotažené věci, věci, které zatím nefungují nebo fungují jinak, než si představujeme. Budeme to všechno za chodu ladit a určitě přivítáme vaše podněty a připomínky. Pište je, prosím, na adresu nelibise@ifp-publishing.cz. A jestli nás chcete pochválit 🙂 – tak zkuste zdejší komentáře nebo facebook. 🙂

Tak. Pevně doufáme, že se vám nové stránky líbí stejně jako nám, a že společně prožijeme ještě spoustu krásných chvil nad dobrodružnýmu plavbami, neohroženými kapitány a při plavbách vodami všeho světa.

Za celou Krásu jachtingu

Jarda, Tetriska, Kapík a celý tým našich autorů