La Grace: JE TO TADY, NASTAL TEN PRAVÝ ČAS


INFO O BRIGÁDÁCH NA LG VE ŠPANĚLSKU: ZELENÁ PRO VEŠKERÉ BRIGÁDY A BRIGÁDNÍKY!

Jaffi, který má na starosti organizaci brigádvzkazuje všem, kdo by chtěli pomoc La Grace zpátky na vodu, že teď nastal ten pravý čas!

Vážení,
v tuto chvíli dle pokynu našeho kapitána Pepy Dvorského, otvíráme pro každého možnost odjet do Španělska na brigádu na La Grace a to dle jeho vlastního uvážení a časových možností! Tedy už nemusíte čekat na posouzení, zda je pravý čas na využití Vaší nabídky.

– Jediné, co je nutné, je registrace k brigádě na emailu 777235415@seznam.cz (samozřejmě to platí jen pro dosud nezaregistrované). Já Vám pošlu krátký dotazníček ohledně detailnějších info o Vás, abych Vás mohl dát do databáze nabídek.  Pak už jen mail, že máte zabukované letenky, či jinak dojednanou cestu a že vyrážíte tehdy a tehdy.

– Na místě pak prosím potvrzení, že jste tam a že se zapojujete do procesu.

– Po ukončení prací opět prosím krátký mail s info o odpracovaných dnech.

Tak neváhejte a hlaste se mi, jezděte nám pomoci, protože teď nastal onen příslovečný čas, kdy je potřeba všecko co umí „dejchat a makat“ :- ) – koneckonců dejchat to nemusí, makat jo :- ).

Díky, těšíme se na spolupráci.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

1. Tlumočník – stále sháníme někoho, kdo umí dobře španělsky (tzn. na komunikační úrovni, bohužel angličtina je nám tam na nic, protože kluci anglicky trochu umějí, ale místní ne) a aby by ochoten se zdržet alespoň měsíc (nebo dle dohody, v nejhorším i kratší dobu, ale déle je lépe). Pro tlumočníka zatím platí standardní brigádnický režim (cesta a jídlo ve vlastní režii + barter práce/plavba – den/den), poté co se osvědčí mu po dohodě s kapitánem může být nabídnut zvláštní režim. Jde primárně o to, že potřebujeme opravdu někoho na delší dobu, aby se stihl rozkoukat a byl schopen zorientovat se v problematice.

2. Brigádníci – díky tomu, že je nutno se přesunout z domku do bytu 3 + 1, je třeba aby tam pracovalo vždy cca 10 lidí, tzn 8 brigádníků. Pro Nás to nic nemění na situaci, že je potřeba brigádníků pořád hodně, takže prosím plánujte a hledejte letenky. Já to budu jen tak zlehka kormidlovat, protože nás zas není tolik, aby se tam najednou sešla parta 20 lidí.

3. Urgentní odlet – stále hledáme někoho, kdo by byl schopen a ochoten odletět co nejdříve (nejpozději o víkendu) a do termínu 24.2. pomáhal s broušením. Strašně tam chybí ruce … Vím, že je to skoro nemožné, ale prosím pokuste se někdo.

4. Uzavřený termín – 24.2. – 3.3.2013 – tento termín je již naplněn, prosím nehlaste se na něj. Výjimkou může být, pokud by někdo odletěl dříve (hned a nebo do víkendu včetně) a chtěl se zdržet déle než ten týden, chlapci ho asi pod širák nevyženou :- ).

5. Letenky – pro majitele smratphonů s Androidem: aplikace Skyscanner (najdete běžně v Google Play, stáhnete, nainstalujete a máte to) je podle Pepy Dvorského superfunkční a skvělá.

Tož toť snad vše …

Prosíme zachovejte nám přízeň :- ).

Jafi a všichn okolo La Grace