La Grace: Závěrečná zpráva od redaktorky Krásy jachtingu #4

Na palubě La Grace je reportérka Krásy jachtingu, Tetriska (mnozí jistě znáte ) a zasílá pravidelné zprávy. Čtvrtý report je zde. -red-

V pátek, posledn den plavby, rozhodl se kapitán Pepa nafotit nafotit loď pod plnými plachtami. Jirka Kolbaba se chopil fotoaparátu, my ostatní jsme se navlékli do námořnického a chopili se lan, otěží, rumu, prostě všeho, co bylo po ruce. Fotky budou určitě super!

Na páteční večer připadly dvě velké, spíše se mi chce napsat velkolepé události. Lodní svatba, kdy si bocman Boris bral Katku po pirátsku Puf řečenou a oslava Sářiných osmnáctin. Existovalo by sned někde pro obojí lepší místo? Nikoliv! Svatba byla oslnivá od kapitánského proslovu, přes prosté ‚ano‘ až po úkoly které měli falešní novomanželé splnit. Na oslavě narozenin byla zase potrápena Sára podobně zábavnými úkoly.

Nakonec byli všichni tři nemilosrdně hozeni do vody. Stůl na palubě byl plný pití jídla a dortů a bujaré oslavy probíhali až do noci. V sobotu ráno jsme společnými silami uklidili loď a část posádky vyrazila na dlouhou cestu domů. Náš zbytek vyráží v nedělo brzo ráno.

Tak sbohem La Grace, a zase někdy…

Tetris, t.č. kadet LG ve výslužbě.