Lodě na vodě 2013

Rok se s rokem sešel, a jsou tu zase Lodě na vodě, pražská lodní výstava, kterou každé jaro najdete na Rašinově nábřeží. Samozřejmě ani tentokrát nemůže chybět Krása jachtingu, kterou najdete na stánku IFP Publishing, číslo 79. Tamtéž si budete moci také zakoupit knihy z jachtařské edice IFP Publishing za velmi zvýhodněné výstavní ceny a také se třeba seznámit se svými oblíbenými redaktory, které jistě v Kráse jachtingu máte. 🙂 Ale nedosti na tom.

Vzhledem k přátelským vztahům mezi IFP, Krásou jachtingu a La Grace, najdete přímo před stánkem číslo 79 také kotviště lodě Miamity, která patří Danovi Roseckému a která je vlastně zmenšeným předobrazem La Grace, a na ní (!) najdete Pepu Dvorského, kapitána La Grace! Takže pokud se s ním chcete setkat, máte jedinečnou příležitost, a pokud budou příznivé povětrnostní podmínky, máte také jedinečnou příležitost se na Miamity svézt. A kromě toho, že na stánku IFP Publishing dostanete nejen jachtařskou literaturu, jak již bylo řečeno, získáte zde veškeré informace o La Grace, které snad nevíte a bojíte se na ně zeptat.

A v neposlední řadě, jako bonbónek získáte na našem stánku číslo 79 i informace o možnosti plout v Řecku na lodích Meret nebo Sachmet.

Tak přijďte! Snad nám počasí bude přát. Výstava trvá od 17.4. do 21.4. včetně, tedy od středy do neděle.

4_posadka-e28093-kopie
Danova Miamity, která bude s Pepou Dvorským zdobit Rašínovo nábřeží během výstavy.

Vaše redakce Krásy jachtingu