Martin Doleček: Pozdrav z Karibiku

Aktuálně! AHOJ! Zdravím všechny mé přátele a příznivce mých svérázných výprav. Věřím, že každý jste si snad dopřál nějakou tu klidnou dovolenou a že jste všichni v pořádku! Já jsem se rozhodl zůstat se svou lodí AlyaII na ostrově Martinik . Snažím si ji tu uhlídat po dobu, kdy jí zde hrozí nebezpečí přírodních živlů . Nedávno jsem s malou Alyí musel do křoví mangrovníku a to před tropickou bouří Dorian, který tu procházel a dnes je silným Hurikánem páté kategorie co pustoší a ničí. Ve svém čase tu vypomáhám jiným lodím, sepisuji své deníky pro knihu, která vzniká právě na Kráse jachtingu.

Věnuji se po dlouhé době více i svému soukromému životu, kde je i díky mé plavbě plno změn, ale jsem v něm štastný ! Osamělá plavba okolo světa, která trvala několik let pro mě ale není uzavřenou záležitostí a ani “svérázná mořeplavba “ nezaniká. Mám stále plno povinností a slibů, které chci co nejdříve splnit!

Do České republiky se vracím posledního října a to zatím letecky. Mám zamluvený termín v sobotu 30.11. v KD Letohradu , kde bude už tradičně první má velká projekce o mé plavbě s několika dalšími hosty s bohatým programem. Těším se moc na to, že se opět ve zdraví sejdeme a zároveň spolu oslavíme náš společný úspěch! Vznikne zde brzy událost, kde budou podrobnosti a tak se dozvíte více! VŠEM přeji ať se hlavně dobře daří, mějte se rádi a své okolí také!

S pozdravem, Martin Doleček , S/Y ALYAII ( Martinik )

Poznámka redakce: Jestli vás Martinova kniha zajímá, klikněte zde.