Nebudu Vám lhát – jsem dojatý

Je tomu 21 dní, co jsem posílal mail s předmětem „Nebudu Vám lhát, Krása jachtingu potřebuje pomoc“. Od té doby už uplynuly tři týdny a z hlediska koronaviru se toho spoustu změnilo a stále mění. Co se ale nemění je vděčnost, a velké díky, které chci vyslovit Vám všem, kteří jste se rozhodli nám pomoc a koupit si u nás knížky. Dostal jsem spoustu krásných mailů s přáním držení palců, povzbudivých mailů, kde se psalo, ať vydržíme a že to, co děláme, má smysl. Ale nejen to – spousta z vás přešla k činu a objednala si u nás knížky. Někteří ani nechtěli nabízenou slevu a někteří – opravdu – nakonec nechtěli ani ty knížky a poslali nám peníze jen tak.
Nebudu vám lhát nebo si hrát na hrdinu. Byl jsem dojatý. Velmi. Každá Vámi objednaná knížka nás dostávala dál a dál od propasti, u které jsme stáli na začátku. Každá jednotlivá prodaná kniha se počítá a já jsem za každou jednotlivou knihu velmi vděčný.

Teď už se situace konsoliduje, jak víte i ze zpráv, a i naše pohledávky u velkoobchodů vypadají lépe. Mohli jsme začít plnit i naše závazky k tiskárnám a vrátíme se, doufám, i k původnímu edičnímu plánu, podle kterého chceme ještě letos vydat další dvě knihy pro jachtaře – obě jsou překlady – jedna Stress-free navigation a druhá Reading of clouds. Vydání zásadní knihy Yachtmaster , ke které jsme také záskali práva, posunuli v Adlard Coles na rok 2021, takže ji vydáme také až za rok.

Takže na závěr mi dovolte vyslovit:

VELKÉ DÍKY VÁM, NAŠIM ČTENÁŘŮM, BEZ VÁS BYCHOM TO NEZVLÁDLI!

A samozřejmě, covidový slevový kód 30%  zůstává v platnosti, takže jej klidně můžete znovu použít.

Slevový kód: COV192020

Adresa eshopu: ZDE NÁŠ ESHOP

*Slevový kód vložíte v košíku do pole Slevový kupon a stisknete tlačítko „Přidat“. U některých knih už slevy nastaveny jsou a sčítají se, takže se můžete dostat na opravdu zajímavé ceny…

Mějte krásně, držím palce ať vše zvládáte, dobrý vítr

Jarda Foršt
šéfredaktor