Prodej námořní plachetnice GIGA

giga_4Onehdá jsem přes svého kamaráda Geronima z Plzně narazil na zajímavý inzerát. Takže pokud se sháníte po dobré trailerové plachetnici schopné plavby na moři, možná vás zaujme. 

Nově je na prodej laminátová námořní plachetnice GIGA 7,1 x 2,1 x 1m (prodloužená o koupací plošinu), má certifikát pro pobřežní plavbu (platnost do 07/2016), 4 lůžka, perfektně vybavená. Kompletní nerezové kování a pevné lanoví, čelen, zánovní plachty, rozvody 12V i 230V včetně rozvodné desky, jistících prvků, ampérmetru, voltmetru a 600W invertoru, 2 x 44Ah gelové akumulátory, napájení 12V možné od motoru, solárního panelu a větrného generátoru, 230V břehová přípojka, posiční světla, osvětlení kajut a paluby, kuchyňka, lihový nerezový vařič Origo, rozvody teplé a studené vody – čerpadlo SHURflo, el.bojler 660W Elgena, expanzní nádoba, sprcha v kokpitu, 2 x 55 litrové flexi zásobníky vody, zařízení bidata Autohelm ST30 – vestavěný echolot, který měří hloubku min. 100m a nezabudovaný log k dispozici, vinčny značky Lewmar apod.

Výbavu je možné dále doplnit o nerezový teleskopický koupací žebřík, biminy, kokpitový stolek, nerezový držák motoru, solární panel 35W, větrný generátor 100W včetně stožáru a regulátoru, rolfog, zvedací zařízení stěžně (tzv. mrtvý muž), ruční nouzové čerpadlo, autopilot AH800plus, kompas Uflex 95, chemické WC, hasicí přístroj.

K dispozici je také ocelový pozinkovaný dvounápravový brzděný přívěs o celkové hmotnosti 2000kg.

http://www.pasat.estranky.cz/

Celková cena včetně přívěsu je 225 000,-giga_3 giga_4 giga_5 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA giga_1 giga_2