S Pepou Dvorským na Jadran!

Fotografie půjčena od Vikiho Neumana. U kormidla Viki, první zprava kpt. Pepa Dvorský (po Vikiho levé ruce)

Zimní jachting pro začátečníky i pokročilé!

Všechno na světě má svůj protiklad. Horko – zima, proton – elektron, vlny – částice, prostě princip jing-jang. Stejně tak i události smutné, mohou být vyváženy událostmi veselými. A tak díky tomu, že La Grace je ve Španělsku v suchém doku, získal její kapitán Pepa Dvorský nečekaný časový prostor. A nebyl by to on, aby doma seděl se založenýma rukama! Posuďte sami, co Pepa píše:

„Abych přes zimu tu jen tak neseděl (než se La Grace opraví), díval jsem se na ceny lodí na Jadranu a jsou teď tak  příznivé, že jsem se v případě vašeho zájmu rozhodl zorganizovat dříve tak oblíbené ZIMNÍ KURZY JACHTINGU. Cílem je nejen plavba v náročnějších mořských podmínkách, manévry s lodí, ale i výuka jakýchkoliv předmětů na přání. Poplujeme na standardních charterových lodích pro skupiny 6-9 osob. Kurzy mohou být zakončeny praktickou zkouškou jachtingu od MDČR a zápočtem počtu námořních mil.

Cenový rozpočet zpracuji na míru v závislosti na počtu uchazečů, vybrané lodi i termínu plavby. Zatím jsou ve hře následující dva termíny: 26.1. – 2.2. a 16.2. – 23.2.

Pokud máte zájem, kontaktujte mě na:
Oceantour@seznam.cz, nebo 604 269192. Kurzy povedu osobně.

S pozdravem Josef Dvorský“

Za Krásu jachtingu jen dodávám, že tohle je ideální šance, jak se něčemu přiučit od zkušeného kapitána v náročnějších podmínkách. Pepa Dvorský je držitelem nejvyššího jachtařského osvědčení Yachtmaster Ocean A, s velkým množstvím naplutých mil a několikerým překročením Atlantiku! A kdo by nechtěl plout s kapitánem La Grace? 🙂