Ztroskotání v Austráli – přednáška Martina Dolečka v Praze

Ztroskotaná Alya

PRVNÍ A POSLEDNÍ PŘEDNÁŠKA V PRAZE O ZTROSKOTÁNÍ V AUSTRÁLI!

Martina Dolečka všichni znáte z Krásy jachtingu, kde sledujeme jeho plavbu kolem světa na maličké plachetnici Alyi – články najdete zde. Na podzim minulého roku Martin bohužel ztroskotal u východního pobřeží Austrálie, v buši, kde není doslova nic kromě mořských krokodýlů, hadů a divokých prasat. Alya skončila těžce poškozená a neschopná další plavby.

Martin se ale své Alye ale nechce vzdát, a tak rozjel záchranné práce. Vyprávění bude o tom, jak došlo ke ztroskotání, jak se snažil zachránit kýl a jak se Alya nakonec dostala na vozík a na souš.

Jediná Martinova přednáška Praze se koná v pátek 24.2. od 18:00 ve Vinohradském pivovaru! Adresa Korunní 106. Vstupné 180 Kč.

Martin za chvíli zase odjíždí starat se o Alyi a tak je teď jediná šance, jak mu pomoci. Protože nemá žádné sponzory a kompletní oprava Alyi bude stát spoustu peněz, půjde každá koruna ze vstupného na pomoc Martinovi. Také chystáme projekt na www.startovac.cz.

Pokud chcete být o formě pomoci pro Martina včas informováni – vložte email na těchto stránkách. Napíšeme vám. Díky všem předem!

POMOZME ALYI ZASE VYPLOUT!