Hledám posádku nebo loď: 12. týden

Na Facebooku jsme spustili skupinu a názvem Krása jachtingu – Hledám posádku nebo loď. Do téhle skupiny mohou přispívat její členové volnými místy v posádce, třeba že jim někdo na poslední chvíli vypadl, nebo i celými plavbami. Poptávat nebo nabízet je možné jak místa v posádce, tak celé lodě. Neřešíme, jestli jde o komerční nebo nekomerční nabídku. Hledáte plavbu? Sháníte posádku? Nabízíte loď? To vše se tam dá najít.

Aby však nebyli ochuzeni ti, kteří Facebook zrovna nemusí, bude v týdenní intervalu vycházet na Kráse jachtingu to, co se inzeruje na Facebooku ve zmíněné skupině.

Chcete-li reagovat na některou ze zveřejněných nabídek, napiště dolů do komentáře, my se pokusíme váš zájem autoriv předat. Tak uvidíme, jak to bude fungovat.

A jestli máte facebook, tak je ta skupina tady.


 

polesovsky_12tyden

Radomil Polešovský, loď Southern Fox
Nabízím možnost dvouměsíčního ( cca od konce května do konce července) pobytu na jachtě Southern Fox ženě, za výpomoc. Znalost angličtiny a chuť pracovat na lodi je podmínkou. Zajemkyné,pište.

 


Milena Štefániková
Stále máme volnou kajutu na plavbě kolem Mallorky. Termín 2.-9.7.2016


Jiřka Adamcová
Akutálne dvě volná místa t odjezd v pátek 25.3.z Brna do Chorvatska a návrat 2.4.2016…


Lucie Schürerová
1.- 8.10.2016
Koho zajímá navigace a astronavigace, bude kurz na lodi s Petrem Scheirichem.


LUCKA_S_12-TYDENLucie Schürerová
Co takhle zapomenuté řecké ostrůvky, zátoky, opalovačka, koupačka? Před sezónou, 21-28/5, žádní turisti ani uprchlíci, jenom moře a pohoda 🙂  Cena 5000 Os/týden.


Tereza Faktorová
Hleda se posadka na Velikonocni regatu (3lidi) v terminu 9.4.-16.4. (Chorvatsko).
Vice info pro zájemce e-mailem gensedlcany@seznam.cz

 

1 COMMENT

  1. Ahoj,

    vypadli nám dva lidé z naší posádky na Sun Odyssey 39i pro plavbu 2.-9.7.2016 po Chorvatsku. Jsme dva páry (2 x m+ž), kdy každý má jednu kajutu, takže třetí je k dispozici 🙂 vyplouváme 2.7. z Marina Kremnik.

    Tak se ozvěte na: 602 208 764

    Zatím Ivan

Comments are closed.