Hledám posádku nebo loď: 13. týden


Karel Vranovský
Volná kajuta – 2 osoby od 11.6 – 18.6.2016 z Rogoznice. V plánu ostrovy střední Dalmácie, poslední slovo má Neptun.


Roman Komín Slezák
Sice už přichází jaro a tím i těšení se na novou letní sezonu, ale kdo jste nestihl zimní plavbu v teplých krajích, můžete to dohnat. Poslední jarní Thajsko – viz

http://www.jachting.name/…/namo…/jarni-plavba-v-thajsku.html
– by mohlo být cca od 13.4. do 30.4., přeplavba Phuket – Langkawi ( Thajsko – Malajsie ). Pokud máte zájem, neváhejte, pište, volejte.


Tereza Faktorová
Hleda se posadka na Velikonocni regatu (3lidi) v terminu 9.4.-16.4. (Chorvatsko).
Vice info pro zájemce e-mailem gensedlcany@seznam.cz


O co jde: Na Facebooku jsme spustili skupinu a názvem Krása jachtingu – Hledám posádku nebo loď. Do téhle skupiny mohou přispívat její členové volnými místy v posádce, třeba že jim někdo na poslední chvíli vypadl, nebo i celými plavbami. Poptávat nebo nabízet je možné jak místa v posádce, tak celé lodě. Neřešíme, jestli jde o komerční nebo nekomerční nabídku. Hledáte plavbu? Sháníte posádku? Nabízíte loď? To vše se tam dá najít.

Aby však nebyli ochuzeni ti, kteří Facebook zrovna nemusí, bude v týdenní intervalu vycházet na Kráse jachtingu to, co se inzeruje na Facebooku ve zmíněné skupině.

Chcete-li reagovat na některou ze zveřejněných nabídek, napiště dolů do komentáře, my se pokusíme váš zájem autoriv předat. Tak uvidíme, jak to bude fungovat.

A jestli máte facebook, tak je ta skupina tady.