Nový podcast: Do větru s Krásou jachtingu

V tomhle oboru náhodou nejsme žádní  nováčci. Podcasty (jen se tomu tenkrát neříkalo podcasty) jsme zkoušeli už před nějakými sedmi lety. Vzpomeňme se slzou v oku například na naše nepodplatitelné biologické hlasovací zařízení (pokud se ptáte, tak ano, má se v kleci dobře a stále je velmi hlučný) a nebo cyklus Osobnosti v redakci Krásy jachtingu. Ale prostě jsme, jako Jára Cimrman, předběhli dobu a naše snažení nenašlo větší odezvy.

Ale to již neplatí. S plošným rozšířeními internetu jsme zpět s novým jachtařským podcastem, DO VĚTRU S KRÁSOU JACHTINGU, ve kterém si povídáme o plachetnicích, vodě, moři, větru, a o životě na palubě vůbec a kde sdílíme (a budeme nadále sdílet doufejme 🙂 ) i zkušenosti a praktické rady pro plavčíky i skippery. Standardně si budu povídat já s Terkou a do toho nám bude občas taky mluvit Skipřenka Lucie.

A kdo že to vlastně jsme?

Jarda – průkaz B MDČR, britský titul RYA Yachtmaster, napluto přes 17.000 nm, majitel jachtařského nakladatelství a principál Krásy jachtingu

Terka (Tetris)- zkušební komisař průkazu VMP, majitelka agentury Tetris Sailing a RYA Coastal skipper

Skipřenka – britský titul RYA Yachtmaster, napluto přes 18.000 nm, kapitánka a majitelka lodě S/Y Gaia stejně jako jachtařského nakladatelství.

Ale dosti vytahování. V prvních dvou epizodách se snažíme zúročit naše zkušenosti z charteru, respektive z přebírání lodě v marině a upozornit na některá úskalí tohoto ne moc populárního procesu.

Příjemný poslech!

p.s. jestli preferujete spotify, tak zde jsme i na Spotify.