Pozvánka na slapský závod plachetnic „Za 5 minut 12“

8. Června od 10:30 se v maríně Slapy Skalice uskuteční charitativní regata s příběhem „Bára“.

Organizátor závodu, Lodní servis Linhart k tomu ústy pana Linharta uvádí:

Ahoj všem zase po roce u ZA 5 MINUT 12. Jako v minulem roce, tak i letos je tu závod s příběhem  a my tak máme možnost malou měrou pomoci a přitom se dobře bavit.

Letos v lednu jsme na internetu četli zprávu, která nás zasáhla. Ve Štechovicich shořela chata. Hned se o tom všude mluvilo a pro nás bez váhání vznikl příběh letošního závodu. Ta chata byla Báry, je jí čerstvých 30 let, v loni v říjnu s velkou odvahou a se slzami radosti chatu koupila. Bylo to jako sen, stát na vlastních, pořídit si domov tady uprostřed nádherných lesů. Věděla, že splatit úvěr bude náročné, ale šla do toho a našla si ještě jednu práci. A ted? Ted‘ je tu základová deska a spousta dluhů.

Mluvili jsme s Bárou a nevzdá se. Chce postavit novou chatu a my jí nyní můžeme pomoci.

Chceme vás požádat o jedno, spojme sily a pomozme Báře. Potřebuje finance, materiál na stavbu, vybaveni domu…. Všechno vzal oheň. Přeji si, aby i ona měla možnost žít svůj sen.

A proto celý závod je opět na nás. Lodní servis Linhart se postará o startovné, oběd a pivo. Budeme rádi, pokud si jej skvěle společně užijeme, najíme se, popijeme, posedíme, pobavíme počasí je objednané, odměny pro závodníky zajištěné, další originálni diplom do sbírky také, spousta skvělých lidi a také Bára. Zbytek už je na nás všech. Pomůžeme?

Srdečně Vás zve Lodní servis Linhart: 8.6.2019 Marina Slapy Skalice Registrace v 10.30 hodin.