Předvánoční várka jachtařského oblečení „You are the captain of your life.“ OBJEDNÁVÁNÍ DO 8.11.

Naše staronová redaktorka Terka nepřipravuje jen články, ale je v jachtingu aktivní na mnoha polích. Mimo jiné před Vánoci připravuje sérii jachtařkých triček, polokošil a mikin. A protože od loňska již nějaké mám a moc rád je nosím, přišlo mi zajímavé je nabídnout i vám, čtenářům Krásy jachtingu.

šéfredaktor


Možná si někteří s vás pamatují, že jsem minulý rok vyráběla hlavně pro své posádky trička a polokošile „You are the captain of your life.“ Byl o ně překvapivě větší zájem než jsem čekala a hlavně jsem dostala ještě spoustu poptávky i po Vánocích, tak jsem se rozhodla výrobu triček ještě tento rok zopakovat a přidat navrch ještě mikiny na chladnější večery na palubě. A tak bych je ráda nabídla i vám, čtenářům Krásy jachtingu.

Design jsem vymýšlela tak, aby oblečení bylo nositelné nejenom na palubě lodi na plavbách, ale aby bylo slušivé i v běžném životě nebo do práce. Potisk ručně kreslených plachetnic tím pádem není na středu trička, jak tomu bývá zvykem, ale na boku. Na rameni je poté kombinovaná kompasová růžice s uzly a na zádech nápis „You are the captain of your life.“ Protože to je přeci největší pravda. 🙂

Potisk je tvořen technologií sítotisku, což je dražší varianta potisku ale má nesporné výhody hlavně v trvanlivosti. Barva je přes šablonu vtlačována přímo do vláken látky, takže se praním neoloupe, nepoláme a nevybledne. Při správném praní je trvanlivost takového potisku bez problému několik let běžného nošení. 

Trička i polokošile jsou 100% bavlněná o vysoké gramáži, protože si stojím za tím, že vyrábět a kupovat levné oblečení, které vydrží tvarem a barvou jen tak jeden rok, nemá vůbec smysl. Mikiny mají 80% bavlny a 20% elastanu, protože u nich je větší riziko vytahání.

Oblečení je POUZE NA OBJEDNÁNÍ A OBJEDNÁVKY BĚŽÍ JEN DO 8.11.! Poté vše připravím, objednám, potiskeme a s rezervou před Vánoci bude vše u vás.

Oblečení je buď ve variantě bílá s modrým potiskem nebo námořní modrá s bílým potiskem.

Lidé si trička chválí jak na sociálních sítích, tak i mě přímo do mailu, z čehož mám vždycky ohromnou radost. Moc doufám, že i vám se bude oblečené líbit a bude vám dlouho a dobře sloužit.