S/Y Altego II: Prodáváme loď a kupujeme větší

Před nějakou dobou jsme na Kráse Jachtingu sledovali příběh plachtnice Altego a jejího kapitána Jiřího Denka na plavbě kolem světa. První obeplutí země se uskutečnilo mezi lety 2007-2010, druhé obeplutí, kdy byla na palubě Altega i Jirkova manželka Petra Denková, pluli 2011-2013. Plavby jsou to neuvěřitelné a právě druhé obeplutí jste mohli sledovat na Kráse Jachtingu (ZDE).
Po druhé plavbě se Denkovi rozhodli svoji milovanou Altego prodat a koupit plachetnici stejně spolehlivou, ale o něco pohodlnější a větší, nejenom kvůli sobě ale i kvůli posádkám a přátelům, kteří s nimi plují. Další plavby (rok 2015 a 2016), již na Altego II, byly okolo Nového Zélandu, což je oblast plavby, kterou jen tak nějaký jachtař hned nenavštíví. A proto s námi můžete sledovat dobrodružství Denkových a Altega II zde na Kráse Jachtingu.
Nejnovější plán plaveb Altega II je obzvlášť zajímavý. V listopadu tohoto roku chtějí Denkovi vyplout z Francouzské Polynésie přes Chille a Argentinu až na Antarktidu a zpět. Je to trasa velmi neobvyklá ale hlavně máte možnost se jí účasnit i vy – ZDE je odkaz na Jirkovu nabídku.


PRODÁVÁME LOĎ A KUPUJEME LOĎ VĚTŠÍ!

Máme naši loď Altego rádi a na našich plavbách kolem světa nám byla perfektním parťákem. I tak jsme se rozhodli, že nastal čas na změnu. Začali jsme pátrat po lodi nové, která by byla stejně dobrá a spolehlivá jako naše staré Altego…ale navíc poskytla více místa a komfortu nejenom pro nás, ale i pro naše přátele, jachtaře a dobrodruhy, kteří se s námi plaví.

A našli jsme ji na Novém Zélandu! Je to 16timetrová hliníková, plně vybavená plachetnice Reinke s komfortním ubytováním pro 8 osob. Oproti naší staré lodi je součástí vybavení i kompresor a kompletní vybavení pro potápění.

Představujeme Vám náš nový druhý domov a těšíme se, že se s Vámi setkáme na palubě.