Veselé Vánoce a všechno nejlepší do nového roku!

Další rok je za námi –  a je to již pátý rok s Krásou jachtingu. Přesně před rokem jsme připravovali a spouštěli nový design, který se, jak doufáme, povedl a pevně věříme, že se Vám líbí.

Vypadá to, že plachtění je stále více populární a stále více českých jachtařů jezdí na zajímavé a dobrodružné plavby, o kterých pak u nás píšou a vy si o nich můžete přečíst, a třeba se nechat inspirovat pro plavby vlastní.

Námětů na články je pořád dost, z čehož plyne, že i když Česká republika nemá moře, nenecháme se zahanbit a plachtíme o sto šest. Ať už na oceánech, Středozemním nebo Severním moři nebo na českých jezerech a přehradách. A to je dobře. Protože jenom cestováním přijde člověk na to, jaké to tam venku je, a také na to, jak je vlastně v Čechách fajn. S každou další plavbou se svět stává méně tajemný a méně nebezpečný, a s každým návratem si člověk zase víc a více uvědomuje, jak je ta česká kotlina krásná.

Rádi bychom vám tímto popřáli veselé Vánoce, šťastný nový rok, dobrý vítr do plachet a stopu vody pod vašimi kýly. Přejeme vám, ať se vyplní vše, co si v novém roce budete přát, ať všichni zažijeme taková dobrodružství, o kterých sníme a která nám do života přinesou jen to nejlepší.

A nezapomeňte, že dobrodružství je průšvih, který dopadl dobře a pád na ústa je také pohybem vpřed!

Vaše redakce IFP Publishing a Krásy jachtingu

Jarda, Terka, Lucka, Nina